Genel Bilgiler

SEMPOZYUM TARİHİ

15-18 Kasım 2017

SEMPOZYUM YERİ

Silence İstanbul Hotel & Convention Center

Adres: Brandium Alışveriş ve Merkezi  ve Yasam Merkezi  Ataşehir, Ahmet Yasevi Cd., 34758 Ataşehir/İstanbul

Telefon: (0216) 570 70 00

SEMPOZYUM YERİNE ULAŞIM

ÖNEMLİ TARİHLER

Bildiri / Poster Özeti Son Gönderimi 1 Kasım 2017

SEMPOZYUMUN DİLİ

Türkçe ‘dir.

KAYIT VE DANIŞMA

Kayıt ve danışma masaları Silence  Otel’de, 15 Kasım 2017 günü saat 08.00’da açılacak ve tüm sempozyum süresince 08:00 – 18:00 saatleri arasında açık olacaktır.

YAKA KARTI VE KATILIM SERTİFİKASI

Yaka kartlarının, sempozyumun tüm oturumları, araları ve etkinliklerinde takılması, sempozyumun sağlıklı yürüyebilmesi açısından gereklidir. Katılım sertifikaları, 18 Kasım 2017 Cumartesi günü öğleden sonra kayıt masasından dağıtılmaya başlanacaktır.

KONUŞMACILARIN VE SÖZEL SUNUM SUNUCULARININ SUNUMLARINI TESLİM ETMESİ

Sunumlar, oturumun gerçekleştirileceği salonda bulunan sunum kontrol masasına , oturumdan en az 3 saat önce yüklenmiş olmalıdır. Salonlarda görevli ekibimiz sunumların teslim alınması esnasında konuşmacılarımıza ve sözlü sunum sunucularımıza yardımcı olacaklardır.

POSTER ALANI

Kabul edilen poster sunumlar, sempozyum boyunca Silence Otel Kongre Merkezinde yer alan poster alanında sergileneceklerdir. Posterler Açıklanan Sunum Programlarındaki gün ve saate göre poster alanına asılacaktır .

Posterlerin asılması için gerekli malzeme, poster alanında görevliler tarafından sağlanmaktadır. Tüm posterler için, temel konu kategorilerine göre, belirli sunum zamanları atanmıştır. Bu sunum zamanlarında, posterin sunucu yazarının, posterinin başında bulunması ve posterleri takip edecek jüriye posterini sunması gerekmektedir.

STAND ALANLARI
Sempozyum  süresince ilaç, tıbbi malzeme, cihaz ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılmıştır. Sergi alanlarına girişte kongre kaydı yaptırmış olma şartı aranmaktadır.